header normalny

Spotkanie informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim o funduszach na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich.

Czas i miejsce spotkania:

  • 29 maja 2015 r. (piątek), godz. 9.00-12.15,
  • Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

Celem spotkania jest przedstawienie podstawowych informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 oraz praktycznych aspektów aplikowania o środki.

Wykładowcy: specjaliści ds. Funduszy Europejskich w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kaliszu.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są na załączonym formularzu. Wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Szczegółowe informacje:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości
ul. Rumińskiego 2, 62-800 Kalisz
tel. 62 595 69 47
fax. 62 736 10 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.pl/
http://www.wrpo.wielkopolskie.pl/

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz przez budżet państwa.

W załączeniu program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.