header normalny

Spotkanie informacyjne w Pile o Funduszach Europejskich dla przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Nowe środki z Unii Europejskiej na lata 2014-2020: aktualny stan prac, przegląd możliwości dla przedsiębiorców".

Termin: 20 maja 2015 r. w godzinach od 10:00 do 13:00.

Miejsce spotkania: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła, sala szkoleniowa nr 1 (parter).

Cel spotkania:

  • przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
  • omówienie oferty Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działającego przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Uwaga!

Zgłoszenia udziału w spotkaniu przyjmowane będą do 18 maja 2015 r. do godziny 12:00.
Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do 18 maja 2015 r. do godziny 15:00.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania.

Organizator spotkania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile przy WARP Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233 lub 61 65 06 235
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

W załączeniu program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.