header normalny

Inicjatywa JEREMIE szansą na rozwój firmy – szkolenie w Koninie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad i warunków udzielania pożyczek z inicjatywy JEREMIE. Ponadto przekazane zostaną informacje na temat możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 oraz omówiona zostanie oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Termin: 13 maja 2015 roku (środa), godz. 8.00-14.45.

Miejsce szkolenia: Konińska Izba Gospodarcza, ul. Zakładowa 11 w Koninie, sala PIFE na parterze.

Szkolenie adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców jak i do osób fizycznych planujących rozpoczęcie działalności.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wykładowca: Monika Czubak – specjalista ds. Funduszy Europejskich w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Koninie.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin
tel. 63 245 88 12, 63 245 88 13
fax:63 245 88 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

W załączeniu program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.