header normalny

„Nowe środki z Unii Europejskiej na lata 2014-2020: aktualny stan prac, przegląd możliwości dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą" – spotkanie informacyjne w Pile

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne o planowanym wsparciu Unii Europejskiej na otwarcie własnej działalności.

Termin: 11 marca 2015 r. w godzinach od 10:00 do 13:00.

Miejsce spotkania: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła, sala szkoleniowa nr 1, parter.

Cel spotkania:

  • przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
  • omówienie oferty Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działającego przy WARP - łatwe dotarcie do informacji o Funduszach w przyszłości.

Uwaga! Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 09.03.2015 r. do godziny 12:00.

Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 9 marca 2015 r. do godziny 15:00.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Informacje na temat spotkania dostępne są pod nr telefonu: 61 65 06 233, 61 65 06 235.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską oraz przez budżet państwa.

W załączeniu program oraz formularz zgłoszeniowy.