header normalny

Środa z funduszami dla społeczności lokalnych

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza na spotkanie informacyjne o Funduszach Europejskich dla społeczności lokalnych. Spotkanie odbędzie się w środę 4 marca 2015 r.

Jest to spotkanie wprowadzające do zagadnień Funduszy Europejskich. Przedstawione zostaną na nim ogólne informacje o na temat wsparcia Unii Europejskiej w latach 2014-2020. W tym zakresie omówione zostaną m.in. informacje o programach:

  • Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020,
  • Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Ponadto, podczas spotkania przedstawione zostaną:

  • informacje o nowym systemie składania wniosków o dofinansowanie w Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020,
  • prezentacja o Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Wielkopolsce.

Spotkanie odbędzie się w środę 4 marca 2015 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy ul. Szyperskiej 14 (sala konferencyjna na drugim piętrze, klatka C), w godz. od 12.00 do 15.30.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i przesłać do 3 marca do godz. 12.00 (po wypełnieniu wszystkich pól należy kliknąć „wyślij”). Nabór może zostać zakończony wcześniej z powodu wyczerpania limitu miejsc. Wysłanie formularza nie oznacza automatycznego wpisu na listę zgłoszeń. Po zakończeniu naboru otrzymają Państwo mailem potwierdzenie udziału w szkoleniu lub informację o braku miejsc i wpisie na listę rezerwową.

Środa z funduszami dla społeczności lokalnych, 4 marca 2015 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, pod numerami telefonów: 61 626 61 92 lub 61 626 61 93.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

W załączeniu program spotkania.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską oraz przez budżet państwa.

Załączniki:
Pobierz plik (Program spotkania.pdf)Program spotkania.pdf220 kB